درباره ما

گروه مبلمان اداری کاندید، با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در بازار مبلمان اداری و تجهیزات مدارس و آموزشی، با تکیه بر شناخت صلایق و علاقه مشتریان توانسته است نامی مطمئن و جایگاهی پرارزش در این صنعت به دست بیاورد.

که همگی نشات گرفته از جلب رضایت مشتریان، کیفیت بالای محصولات عرضه شده می باشد.

قیمت بسیار مناسب گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد و حال پس از اظهار لطف مشتریان عزیزان سنگین تر می نماید و تفاوت ما با سایر رقبا را برایتان در چند نکته بیان نماییم.

رویکرد مجموعه کاندید جهت تامین نیاز بازار، بهره گیری از تجهیزات مدرن بوده و در تمامی ارکان مجموعه رویکرد تولید صنعتی مورد نظر قرار گرفته است.

جلب رضایت مشتریان ، افزایش میزان رضایت مندی تک تک آنها با افزایش کیفیت محصول و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به کلیه مصرف کنندگان، همواره یکی از آرمانهای مجموعه کاندید بوده است.

افزایش کیفیت و راحتی محصولات فعلی با بهره گیری از نظرات سازنده و ارزشمند مشتریان و مشاورین زبده به عنوان یکی از فعالیت های اصلی مجموعه کاندید در نظر گرفته شده است.

برقراری سیستم جامع سفارش طراحی محصول با رویکردی دانش محور ودر نظر گرفتن کلیه الزمات مورد نیاز کاربران، به برتری چشمگیر کیفیت کاربری محصولات کاندید منجر شده است.

گروه مبلمان اداری کاندید در اقدامی نو تولید و توزیع کلیه قطعات و لوازمات صندلی مدیریت و کارمندی و آموزشی را در دستور کار قرارداده است.که بتواند با ارائه خدمات کامل به مشتریان عزیز نیازهایشان را برطرف سازد.

آدرس : تهران خ حافظ روبروی بازار موبایل ایران -پاساژ ایرانیان – طبقه منفی 1-واحد 30

سابقه 10 ساله فعالیت در این زمینه را میخواهیم با شما به اشتراک بزاریم

سفارش شما را با بهترین کیفیت و در اسرع وقت به دست شما میرسانیم

سفارش پایان کار نیست آغاز یک تعهد است

لوگو
لوگو